Naujienos

   „Adventur“ – pati tikriausia šventė ne tik turizmo informacijos centrams, nedažnai susieinantiems į krūvą, bet ir visiems vietinio turizmo fanams, pametusiems galvą dėl kelionių po Lietuvą. Dar neužsikrėtusiems keliavimo po Lietuvą karštlige.

     Net 52 miestai po vienu stogu. Tiek savivaldybių šiemet pristatė kelionių po Šimtmetį švenčiančią Lietuvą idėjas ir kūrė šventę tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur 2018“ 3 –jų salių lankytojams. Šioje salėje visų laukė ir Lietuvos kaimo turizmo asociacija, o Turizmo departamentas centriniame stende atidarė tikrą Kelionių idėjų stotį! 

     Biržų turizmo informacijos centras su verslo atstovais taip pat dalyvavo tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“ Vilniuje (sausio 26-28 d.) Biržų stendą puošė intriguojantis užrašas“ „KODĖL PASAULIS PRASIDEDA NUO BIRŽŲ?“ Pagindinis tikslas šiais metais buvo pristatyti kitokius Biržus, dar neatrastas naujas lankytinas vietas, sužinoti naujas istorijas...  Biržų stendas susilaukė išskirtinio dėmesio, visų akį traukė tamsių spalvų stendas, kuris kvietė pamatyti kitokius dar neatrastus Biržus. Stendą aplankė gausus lankytojų būrys. Daugiausiai visi domėjosi kokias pramogas bei edukacines programas galime pasiūlyti šeimoms su mažais vaikais, darbo kolektyvams.. Stendą filmavo Kupiškio televizija, mielai visus kvietė atvykti į Biržus ir Makalius, kuris parodos metu taip pat mus aplankė ir negailėjo gražių žodžių.

Dėkojame kas prisidėjo pristatant Biržus ne tik teikiant informacija parodos metu, bet ir kita produkcija: TŪB Rinkuškiai, Sodeliškių dvaras, UAB "Biržų duona", Levandų ūkis, Restoranas "Pilies skliautai", Biržų krašto muziejus Sėla", UAB "Biržų alus", Regioninio parko direkcija, kaimo turizmo sodyba "Po Vinkšna", UAB "Butautų dvaro bravoras". 

 

Atgal